Catering
 

Wykwintne potrawy, profesjonalna obsługa i nieszablonowa oprawa nadadzą każdej imprezie wyjątkowy charakter. Specjalizujemy się w cateringu typu party service. Obsługujemy imprezy masowe, imprezy integracyjne, pikniki, bankiety, prezentacje, pokazy oraz przyjęcia rodzinne. Dostarczamy potrawy, obsługę, cały potrzebny sprzęt i dekoracje.

catering  obsługa gastronomiczna

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do współpracy.

Sprawimy, że każde wydarzenie będzie smaczne!

Kontakt:
Best Catering
ul. Narutowicza 119, 64-100 Leszno
Kom. 508 009 033
catering >>
www.best-catering.pl >>
 

 
 
Strona główna      Wielkopolska     Porady weselne      Tradycje weselne      Zareklamuj się      Kontakt
 

Catering Wielkopolska

Catering pojawił się w Polsce w latach dziewięćdziesiątych. Obserwując branżę dzisiaj wydaje się, że rozwinął się już dość dobrze. Catering można podzielić na kilka rodzajów działalności. Jednym z nich jest obsługa gastronomiczna różnego rodzaju imprez - w tym także przyjęć rodzinnych jak wesela, komunie, jubileusze i inne uroczystości. Tę formę usług cateringowych określa się mianem party service.

Jeśli posiadacie duży ogród, wynajmujecie samą salę bankietową to zewnętrzna firma cateringowa może być trafionym rozwiązaniem. Warto jednak poświęcić chwilę i dobrze zastanowić się nad wyborem tej właściwej firmy. Wiele z nich uprawia bowiem prawdziwą partyzantkę. Zwróćcie uwagę czy firma posiada jakiekolwiek wdrożone systemy, np. HACCP czy ISO. Podejmując wybór nie kieruj się wyłącznie ceną usług. W tym przypadku może to nie być najrozsądniejsze.

Agencje cateringowe często nie tylko dostarczą zamówione potrawy. Niektóre świadczą usługi kompleksowe. W takim przypadku w razie potrzeby zorganizują stoły, krzesła, zastawę, dekoracje. Zapewnią również profesjonalną obsługę kelnerską i polecą inne firmy, które przygotują dodatkowe atrakcje.