Atrakcje na wesele
 

8. Jak uatrakcyjnić wesele?

Pierwszy taniec, oczepiny to przyjęty standard spotykany na każdym weselu. Warto zaskoczyć bawiących się czymś oryginalnym by zniwelować efekt ciężkiej powieki, który najczęściej daje się we znaki gościom tuż po północy. Idź z nowoczesnymi trendami!

Pokaz fajerwerków na pewno uatrakcyjni Twoje wesele. Najlepiej zlecić go profesjonalnej firmie, specjalizującej się w efektach pirotechnicznych. Rozświetlające niebo kolorowe iskierki, zakończone wybuchowym finałem z muzyką w tle, zapierają dech w piersiach. Kilka minut przyjemności to wydatek rzędu trzech, czterech tysięcy złotych.

Dla niezainteresowanych pirotechniką polecamy pokazy taneczne salsy, rumby czy czaczy. Któż z Was nie kocha tańca w perfekcyjnym wykonaniu, może dołączycie? Para taneczna potrafi zmobilizować do zabawy na parkiecie najbardziej zasiedziałych panów.

Proponujemy puścić wodze fantazji i zainteresować gości występem szalonych barmanów, potrafiących ze zwykłych butelek i kieliszków zrobić niepowtarzalne show.

Piękne fotografie uśmiechniętych gości to wspomnienie, do którego będziemy wracać przez lata. W czasie posiłków, rozmów i biesiadowania przy stołach uwagę rodziny i znajomych przyciągnie

 

czekoladowa fontanna, z której każdy z gości może degustować słodki nektar.

Peleton innowacyjnych pomysłów zamykamy bańkami mydlanymi o różnorodnej wielkości i nieograniczonej ilości rozpryskującymi się nad głowami bawiących się osób. W połączeniu z oświetleniem z lamp błyskowych i kolorofonów dają niecodzienny efekt i porównywalną radość.

Nikt nie życzyłby sobie, aby ospali goście, zmęczeni ciężką atmosferą opuszczali wesele tuż po oczepinach. Inwestycje w atrakcje to już nie tak drogi rarytas, nad którym warto się zastanowić.

 
 
Strona główna      Wielkopolska     Porady weselne      Tradycje weselne      Zareklamuj się      Kontakt